• Hét Herenteam (MSE 1)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Danny vanTechnische stafCoach
    Simon, DaanTechnische stafAssistent-coach
  • Team indeling

    NaamRol
    Chomiuk, SebastianTeamspeler
    Doppenberg, GlenTeamspeler
    Franken, OscarTeamspeler
    Grijpstra, RoelofTeamspeler
    Houweling, ArdTeamspeler
    Jansen, ChristiaanTeamspeler
    Jelies, KeesTeamspeler
    Simon, DaanTeamspeler
    Steeg, RickTeamspeler
    Tibbe, LarsTeamspeler
    Veen, Jochem van deTeamspeler
    Zetten, Loeck vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 16:45Sparta Nijkerk MSE 1 - De Dunckers MSE 2Watergoor
    11 feb. 13:30EBV Baros MSE 6 - Sparta Nijkerk MSE 1Woudestein
    25 feb. 14:00Sparta Nijkerk MSE 1 - S.B.U. MSE 3Watergoor
    4 mrt. 19:30Sparta Nijkerk MSE 1 - Utrecht Bull's MSE 3Watergoor
    11 mrt. 18:45O.S.M. '75 MSE 1 - Sparta Nijkerk MSE 1Bloemstede
    18 mrt. 13:00Green Giants MSE 1 - Sparta Nijkerk MSE 1Korf De
    25 mrt. 20:00Sparta Nijkerk MSE 1 - Eem '78 MSE 1Watergoor
    8 apr. 13:00S.B.U. MSE 3 - Sparta Nijkerk MSE 1Sportcentrum Olympos
    15 apr. 19:30Sparta Nijkerk MSE 1 - SVO Basketball MSE 2Watergoor
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 jan.BC Utrecht Cangeroes MSE 4 - Sparta Nijkerk MSE 148 - 61
    21 jan.Sparta Nijkerk MSE 1 - SV Argon MSE 165 - 63
    28 jan.Red Stars MSE 2 - Sparta Nijkerk MSE 159 - 26
  • Poulestanden Sparta Nijkerk MSE 1 ( 3e Klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Argon MSE 112100280660620020
    2Utrecht Bull's MSE 313100385759925820
    3Red Stars MSE 2148067697294016
    4S.B.U. MSE 3117046505628814
    5De Dunckers MSE 2127056296191014
    6Sparta Nijkerk MSE 1137066926821014
    7O.S.M. '75 MSE 113706658677-1914
    8BC Utrecht Cangeroes MSE 414707758749914
    9SVO Basketball MSE 213508659761-10210
    10Green Giants MSE 113409658820-1628
    11Eem '78 MSE 112309531685-1546
    12EBV Baros MSE 6142012599777-1784
  • Shirtsponsor